• Detail firmy

Jan Axmann

Základní popis

Prodej a montáže mechanických i elektronických zabezpečovacích a zámkových systémů. Výroba klíčů i autoklíčů. Strojírenství frézovaní, soustružení, zámečnické práce.

Adresa

Hranická 2
742 35 Odry

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60304596
DIČ:  CZ6110010148

Výrobky, činnosti

Strojírenství frézovaní, soustružení.

Kontaktní údaje

E-mail: axmann@axmann.cz
WWW: www.axmann.cz

Kontaktní osoba

Jan Axmann - Majitel

Mobil: 603 232 937
Další firmy v oboru

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

Bořivoj Gospoš

Nabízíme kompletní služby uměleckého kovářství. Vyrábíme ploty, brány, mříže a doplňky do interiéru. Zajišťujeme opravy zemědělského a stavebního nářadí.

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.