• Detail firmy

Jan Aradszki

Základní popis

Internetový prodejce náramkových hodinek s kamenným obchodem ve Zlíně. Provozujeme hodinářství a dovážíme kvalitní značkové hodinky všech typů. Provádíme opravy a servis náramkových hodinek.

Adresa

Podlesí III 4945
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46283081
DIČ:  CZ6902085872
  • Maloobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Prodej náramkových hodinek.

Prodáváme značkové náramkové hodinky všech typů. Poradíme s výběrem nejvhodnějších náramkových hodinek. Dovoz a prodej náramkových hodinek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 900 342
E-mail: hodinkyzlin@seznam.cz
WWW: www.hodinkyprovas.cz

Kontaktní osoba

Jan Aradszki - Majitel

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.