• Detail firmy

JAN Andráš

Základní popis

Velkoobchod - Maloobchod Drogérie.

Adresa

Strážovice 143
696 38 Strážovice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49945696
DIČ:  CZ6707051340

Výrobky, činnosti

Velkoobchod-Maloobchod Drogérie

Zásobování maloobchodů , úklidových firem,podniků , škol,restaurací ,prádelen a domácností čistícími prostředky většinou bez fosfátů.

Kontaktní údaje

E-mail: ANDRASJ@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Andráš - Majitel

Mobil: +420 724 461 966
E-mail: ANDRASJ@seznam.cz
Další firmy v oboru

KARTES, s.r.o.

Specializací společnosti je prodej kartáčnického zboží. Dodáváme širokou škálu kartáčů, košťat, smetáků, úklidových a malířských potřeb.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.