• Detail firmy

JAMALL-CZ a.s.

Základní popis

Nabídka JAMALL nábytku je naprosto kompletní. Každý u nás může koupit systémový nábytek, kuchyně, sedací soupravy, ložnice a bytové doplňky.

Adresa

Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26913828
DIČ:  CZ26913828
Rok založení:  2003
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Kuchyně, ložnice, jídelny, pracovny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 841 004 000
E-mail: info@jamall.cz
WWW: www.jamall.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Štrunc - Majitel

Telefon: +420 465 620 055
Mobil: +420 774 377 229

Pavel Malý - Člen představenstva

Martin Bořkovec - Člen představenstva

Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.