• Detail firmy

JAMACOPY s.r.o.

Základní popis

Provádíme velkoformátový tisk, kopírování, skenování dokumentů, tisk vizitek, letáků, plakátů, svatebních oznámení, brožur, kalendářů i prezentací.

Adresa

Kotorská 14
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01553895

Výrobky, činnosti

Velkoformátový tisk

reprografie se zaměřením na projektové kanceláře a stavební firmy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 412 427
WWW: www.svetlotiskmaredova.cz

Kontaktní osoba

JAN MAREDA - Jednatel

Mobil: +420 604 233 786
Další firmy v oboru

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.