• Detail firmy

Jalus Chuayngan

Základní popis

Tradiční thajské masáže v Kladně. Nabízíme široký výběr masáží: thajské masáže, olejové masáže, aroma masáže, bylinné masáže a další.

Adresa

Poděbradova 923
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88070000

Výrobky, činnosti

Thajské masáže

Kontaktní údaje

E-mail: info@thaimassagehongfa.cz
WWW: www.thaimassagehongfa.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Líbal

Telefon: 737 561 168
E-mail: info@thaimassagehongfa.cz
Další firmy v oboru

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!