• Detail firmy

JAL Glass

Základní popis

MOTTO:"Kvalitněji, operativněji a levněji" Nabízíme maximální servis v oblasti komplexního řešení interiérového osvětlení, resp. dodání tradičních i projektových svítidel v nejvyšší kvalitě a za přijatelných cenových podmínek do libovolného objektu.

Adresa

Sadová 3957/7
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74803018
DIČ:  CZ8456058072

Výrobky, činnosti

Nabízíme maximální servis v oblasti

komplexního řešení interiérového osvětlení, resp. dodání tradičních i projektových svítidel v nejvyšší kvalitě a za přijatelných cenových podmínek.

Kontaktní údaje

E-mail: jalglass@seznam.cz
WWW: www.jalglass.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jana Hladíková - Jednatel

Telefon: 776 368 295
E-mail: jalglass@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.