• Detail firmy

Jakub Závodský

Základní popis

Nabízené služby:tvorba www stránek a designu, webové stránky napsané podle standardů w3c, SEO - optimalizace pro vyhledávače.

Adresa

nábřeží Přemyslovců 879/12
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01307223
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Phoenix Webdesign Olomouc - internetové prezentace

tvorba www stránek, webové stránky podle standardů, SEO - optimalizace pro vyhledávače, týdenní reporting návštěvnosti a analýza stránek

Kontaktní údaje

E-mail: zavodskyjakub@phxwebdesign.cz
WWW: www.phxwebdesign.cz

Kontaktní osoba

Jakub Závodský - Majitel

Mobil: +420 773 503 553
E-mail: zavodskyjakub@phxwebdesign.cz
Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

Libor Fiala - LIFI

Specializujeme se na návrh, dodávku a montáž v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, měření a Regulace. Zabezpečujeme kompletní dodávky od projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Nabízíme tvorbu webových stránek a aplikačního SW a vizualizaci.