• Detail firmy

Jakub Vyoral

Základní popis

Distribuce a on-line prodej LED diod, svítidel, pásek, modulů, driverů, zdrojů a světelné techniky do klubů, barů a diskoték.

Adresa

U Majáků 5001
762 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76002896

Výrobky, činnosti

LED osvětlení

Kontaktní údaje

E-mail: led-solutions@led-solutions.cz
WWW: www.led-solutions.cz

Kontaktní osoba

Jakub Vyoral - Majitel

Telefon: +420 776 118 248
E-mail: registrace@tablety-pc.com
Další firmy v oboru

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.