• Detail firmy

Jakub Tajovský

Základní popis

Nabízím fotografické služby, focení v exteriérech, focení kulturních, rodinných, společenských akcí, portrétů, svateb, koncertů.

Adresa

Hrnčířská 271
570 01 Zahájí

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87732491
DIČ:  CZ9302223326
  • Služby

Výrobky, činnosti

Fotograf

Kontaktní údaje

E-mail: tagy.tajovsky@gmail.com
WWW: www.fototajovsky.cz

Kontaktní osoba

Jakub Tajovský

Mobil: +420 728 799 970
E-mail: tagy.tajovsky@gmail.com
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.