• Detail firmy

Jakub Szabo

Základní popis

Autopneu servis,přezouvání pneu,výměny olejů a náplní, brzdy a výfuky, veškeré opravy osobních a dodávkových vozidel, servis klimatizací, geometrie.

Adresa

Na Výšině 3225/36
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72795280
DIČ:  CZ7909123464

Výrobky, činnosti

Autoservis

Diagnostika vozidel, karosářské práce, pneuservis vč. prodeje pneu za SUPER ceny, příprava a zajištění STK + ME,antikorozní nástřiky spodků a dutin, olejů, autobaterií a doplňků, čištění interiérů, montáže tažných zařízení, servis AUTOKLIMATIZACÍ.

Kontaktní údaje

E-mail: autosabi@gmail.com

Kontaktní osoba

Jakub Szabo - Majitel

Mobil: +420 608 961 353
E-mail: autosabi@gmail.com
Další firmy v oboru

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.