• Detail firmy

Jakub Stejskal

Základní popis

Provádíme hubení a likvidaci škůdců. Hubíme štěnice, šváby a rusi, mravence, potkany, myši a další. Zdarma nabízíme konzultace po telefonu. Pomáháme při zavádění HACCP.

Adresa

Dvořákova 475
252 64 Velké Přílepy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87182335
  • Služby

Výrobky, činnosti

Deratizace

hubení štěnic, švábů, hlodavců a dalších škůdců.

Kontaktní údaje

E-mail: dddsluzby@seznam.cz
WWW: www.dddsluzby.cz

Kontaktní osoba

Jakub Stejskal - Majitel

Mobil: +420 731 021 526
Mobil: +420 776 423 792
E-mail: dddsluzby@seznam.cz
Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.