• Detail firmy

Jakub Snášel

Základní popis

Nabízíme potisk sítotiskem, sublimací a digitální technologii tisku. Každá z těchto technik má jiná kritéria pro vyhotovení tisku.

Adresa

Pod Kopcem 1569/1
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68170041

Výrobky, činnosti

Tisk

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 106 165
E-mail: info@potisk-tricek.cz
WWW: www.potisk-tricek.cz
WWW: potisk-hrnicku.cz/

Kontaktní osoba

Jakub Snášel - Majitel

Mobil: +420 774 914 181
Další firmy v oboru

eD´ system Czech, a.s.

Zabýváme se distribucí výpočetní, digitální, mobilní techniky. Nabízíme hardware a software od různých firem a výrobců. Veškerý nabízený sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.