• Detail firmy

Jakub Sláma

Základní popis

Naše pekárna a cukrárna nabízí čerstvé sladké i slané pečivo, vícezrnné, tmavé, chléb různých druhů, koláče, koblihy. Nabízíme chlebíčky, obložené mísy, cukrářské výrobky, zákusky, dorty i na objednání. Zajišťujeme catering, individuální rozvoz.

Adresa

Papírníkova 618/5
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71515119

Výrobky, činnosti

Catering

Kontaktní údaje

E-mail: pekarna-cukrarna@seznam.cz
WWW: www.pekarna-cukrarna.cz

Kontaktní osoba

Jalub Sláma - Jednatel

Mobil: 602 350 455

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Knedlíky Láznička s.r.o.

Povýšili jsme knedlíky na umění. Společnost Knedlíky Láznička dodává široký výběr vysoce kvalitních knedlíků. Nabízíme knedlíky houskové, bylinkové, karlovarské, špekové, bramborové, bramborové plněné uzenou kýtou, ovocné - hruškové, meruňkové, borůvkové, jahodové, malinové a švestkové a bohatý výběr speciálních knedlíků. Do našich knedlíků nepoužíváme žádné konzervanty.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!