• Detail firmy

Jakub Semler

Základní popis

Jsme mladá firma, působící v Olomouci a okolí. Nabízíme komplexní služby pro domácnosti čímž jim ulehčujeme a zvyšujeme kvalitu jejich života. Služby jsou koncipované pro velké domácnosti s dětmi, přizpůsobí se však i malé domácnosti.

Adresa

Handkeho 7
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88356388

Výrobky, činnosti

Hlídání dětí

Poskytujeme hlídání dětí od 3 do 10 let v prostředí, které je pro ně nejpřijatelnější, doma. Naše "chůvičky" jsou zkušené, sympatické a milují dětí

Kontaktní údaje

E-mail: semiservis@seznam.cz
WWW: www.semler.cz

Kontaktní osoba

Jakub Semler - Majitel

Telefon: +420 731 763 534
E-mail: +420775332237

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.