• Detail firmy

Jakub Schneider - půjčovna nářadí HILTI

Základní popis

Půjčovna ručního nářadí HILTI, bouracích, sekacích a vrtacích kladiv, řezací a brousicí techniky, vrtačky, brusky, nastřelovací pistole, průmyslové vysavače. Profesionální nářadí pro Vaši stavbu i zahradu. Jsme dlouholetým partnerem HILTI

Adresa

Stránice, Bohuslava Martinů 820/32
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75718090

Výrobky, činnosti

Půjčovna nářadí

Půjčovna ručního nářadí HILTI, bouracích, sekacích a vrtacích kladiv, řezací a brousicí techniky, vrtačky,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 246 683
Mobil: +420 603 949 806
E-mail: pujcovna@pujcovnanaradi.com
WWW: www.pujcovnanaradi.com

Kontaktní osoba

Ing. Jakub Schneider - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

SCAFFOLD, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem trubkového lešení. V nabídce máme lešení trubkové, HAKI i pojízdné hliníkové věže. Rádi Vám poradíme, jaký typ lešení bude pro Vaši stavbu nejvhodnější a přizpůsobíme množství lešení Vašim požadavkům - dodáme Vám přesně tolik lešení, kolik potřebujete, včetně vypracování cenové nabídky. Garantujeme krátké dodací lhůty, většinu lešení máme skladem.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.