• Detail firmy

Jakub Pytloun

Základní popis

Nabízíme provedení zemních, výkopových, terénních a demoličních prací kráčejícím rypadlem Menzi Muck, pásovým rypadlem a smykem řízeným nakladačem. Dodávku a odvoz materiálu zajišťujeme vlastním nákladním vozidlem.

Adresa

Chcebuz 132
411 73 Chcebuz

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86819151
DIČ:  CZ8309222669

Výrobky, činnosti

provedení zemních, výkopových, terénních prací

Nabízíme provedení zemních, výkopových, terénních a demoličních prací kráčejícím rypadlem Menzi Muck, pásovým rypadlem a smykem řízeným nakladačem.

Kontaktní údaje

E-mail: jakub@pytloun.eu
WWW: www.pytloun.eu

Kontaktní osoba

Jakub Pytloun - Majitel

Telefon: 774 812 246
E-mail: jakub@pytloun.cz
Další firmy v oboru

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.