• Detail firmy

Jakub Novotný

Základní popis

Prodáváme dekorační, speciální, tónované, omyvatelné a latexové interiérové barvy. Dodáváme siloxanové, akrylátové a silikonové fasády, omítky.

Adresa

Straškov 174
411 84 Straškov - Vodochody

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88627373
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

barvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 932 604
E-mail: info@levne-barvy.cz
WWW: www.levne-barvy.cz

Kontaktní osoba

Jakub Novotný - Majitel

Telefon: +420 773 604 012
Další firmy v oboru

PPHiU "SOLVENT" Spółka z o.o.

PPHiU "rozpouštědlo" je výrobcem rozpouštědel pro tiskařské barvy, také produkuje tekutiny pro autoskel, prací a čisticí prostředky podle vlastních receptů, stejně jako zákazníka.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.