• Detail firmy

Jakub Nahodil

Základní popis

Nejen svatební fotograf. Focení trochu jinak, hlavně spontánně a pohodově. Fotografie ze svatby, portrétů, focení škol a školek, či produktové foto.

Adresa

Gen. Svobody 613/16
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74164619
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Svatební fotograf

Svatební fotografování tak trošku pohodověji, hlavně o Vás a Vašem svatebním dni. Další fotografie ze svatby naleznete na mém webu.

Kontaktní údaje

E-mail: foto@jakubnahodil.cz
WWW: www.jakubnahodil.cz

Kontaktní osoba

Jakub Nahodil

Mobil: +420 603 507 148
Další firmy v oboru

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.

STUDIO MANIX Paweł Rydzewski

Naše agentura se zabývá při výkonu reklamy, pomůcky, reklamní oděvy, pracovní oděvy, tištěný kanceláři, hlavičkový papír, nabídek složek, vizitky a letáky. Poskytli jsme naše společnosti služeb poskytovaných z výroby a konče s instalací. My charakterizovat profesionalitu, přesnost a spolehlivost. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.