• Detail firmy

Jakub Matoušek

Základní popis

Výroba interiérového a venkovního nábytku na míru včetně dveří, schodů i altánů. Nabídka pokládky plovoucích či dřevěných podlah či podbíjení říms.

Adresa

Křtěnovice 9
391 43 Křtěnovice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73829919

Výrobky, činnosti

Výroba interiérového a venkovního nábytku na míru.

Výroba interiérového a venkovního nábytku na míru včetně dveří, schodů i altánů. Nabídka pokládky plovoucích či dřevěných podlah či podbíjení říms.

Kontaktní údaje

E-mail: truhlarstvi.krtenovice@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jakub Matoušek - Majitel

Mobil: 603 762 315
Další firmy v oboru

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

Truhlářství - Samec

Provozujeme zavedené truhlářství v Táboře. Vyrábíme nábytek na zakázku z masivního dřeva a lamina, a to se včetně atypického nábytku nestandardních rozměrů. Využíváme 3D program k plánování výroby. Zaměřujeme se i na další lokality, zejména Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj.

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.