• Detail firmy

Jakub Macourek

Základní popis

Nabízím kompletní zemní práce.

Adresa

Osek nad Bečvou
 

 

Firemní údaje

IČ:  87233274
DIČ:  CZ8512266158

Výrobky, činnosti

Nabídka zemních prací traktorbagrem.

Nakládka materiálu,demoliční práce,výkopové práce.

Kontaktní údaje

E-mail: jcb-zemniprace@email.cz
WWW: jcb-zemniprace.wz.cz

Kontaktní osoba

Jakub Macourek - Majitel

Mobil: 775 645 913
E-mail: jcb-zemniprace.wz.cz
E-mail: jcb-zemniprace@email.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.