• Detail firmy

Jakub Kubját

Základní popis

Internetový obchod eshop-rosty.cz nabízí bohatý sortiment podlahových roštů. V nabídce naleznete pororošty, schodišťové stupně i svařované rošty.

Adresa

Malá Bystřice 138
756 27 Malá Bystřice

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87862671
DIČ:  CZ8309085917

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@eshop-rosty.cz
WWW: www.eshop-rosty.cz

Kontaktní osoba

Jakub Kubját - Majitel

Mobil: +420 606 582 783
E-mail: obchod@eshop-rosty.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy