• Detail firmy

Jakub Kotala

Základní popis

Realizujeme zahrady na klíč včetně projektu, okrasná jezírka, zavlažovací systémy. Zajišťujeme regenerace a odplevelení trávníků. Celoroční údržba zahrad, terénní úpravy, kácení stromů.

Adresa

Za Podjezdem 1025/7
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73913731

Výrobky, činnosti

Realizujeme zahrady na klíč včetně projektu

Realizujeme zahrady na klíč včetně projektu, okrasná jezírka, zavlažovací systémy. Zajišťujeme regenerace a odplevelení trávníků. Celoroční údržba.

Kontaktní údaje

E-mail: kotala.les.zahrada@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jakub Kotala - Majitel

Mobil: +420 736 474 445
E-mail: kotala.les.zahrada@seznam.cz
WWW: www.zahradymorava.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAHRADNICTVÍ U CHLUBNŮ

Zaměřujeme se na výsadbu a úpravu zeleně. Nabízíme spolupráci při návrhu a realizaci zahrady včetně následné péči o ni. Dále se zabýváme prodejem dřevin (okrasné i ovocné) a rostlin (trvalky, letničky, dvouletky, cibuloviny, sadby zeleniny), substrátů, hnojiv, postřiků na rostliny aj. Zajišťujeme rovněž květinové výzdoby, především květinové dekorace na pohřby a věnce. Prodáváme i adventní věnce.

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.