• Detail firmy

Jakub Konopka

Základní popis

Jsem mladý webdesigner, který se soustředí na moderní a čistý design stránek a tiskovin. Mou hlavní prioritou je rychlost jednání a schopnost řešit problémy.

Adresa

Laichterova 985
518 01 Dobřany

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01121171

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

E-mail: j.konopka@email.cz
WWW: grafikus.cz

Kontaktní osoba

Jakub Konopka - Majitel

Mobil: +420 723 522 404
E-mail: j.konopka@email.cz
Další firmy v oboru

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.