• Detail firmy

Jakub Kastner

Základní popis

Práce ve výškách a nad volnou hloubkou za pomocí horolezecké techniky. Veškeré montážní a bourací práce ve výškách. Obnova a bourání komínů, opravy a údržba střech, prořezávání a kácení stromů, odklízení sněhu atd. Oblasti Vysočina a Jižní Morava.

Adresa

Sportovní 576
592 31 Nové Město na Moravě

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76174883
  • Služby

Výrobky, činnosti

Práce ve výškách a nad volnou hloubkou

- za pomocí horolezecké techniky

Kontaktní údaje

E-mail: kastner.jakub@email.cz

Kontaktní osoba

Jakub Kastner - Majitel

Mobil: +420 723 826 183
Další firmy v oboru

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.