• Detail firmy

Jakub Hladík

Základní popis

Web od 995,-Kč, doména, hosting, eshop - spolupracující s účetním programem POHODA, MONEY S3, XML pro velkosklad, registrace do katalogů, PR články, grafika, video, komplexní služby pro Váš web a eshop.

Adresa

Kolbenova 635/18
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76045366
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb SEO optimalizace

Web, doména, hosting, eshop - spolupracující s účetním programem POHODA, MONEY S3, XML pro velkosklad, registrace do katalogů

Kontaktní údaje

E-mail: rande@5minut.cz
E-mail: absolutus@absolutus.cz
E-mail: byble@byble.cz
WWW: www.absolutus.cz
WWW: www.byble.cz
WWW: 5minut.cz

Kontaktní osoba

Andrea Kapsová

Mobil: +420 608 556 468
E-mail: rande@5minut.cz

Jakub Hladík - Jednatel

Mobil: +420 739 220 845
Další firmy v oboru

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.