• Detail firmy

Jakub Hladík

Základní popis

Web od 995,-Kč, doména, hosting, eshop - spolupracující s účetním programem POHODA, MONEY S3, XML pro velkosklad, registrace do katalogů, PR články, grafika, video, komplexní služby pro Váš web a eshop.

Adresa

Kolbenova 635/18
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76045366
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb SEO optimalizace

Web, doména, hosting, eshop - spolupracující s účetním programem POHODA, MONEY S3, XML pro velkosklad, registrace do katalogů

Kontaktní údaje

E-mail: absolutus@absolutus.cz
E-mail: byble@byble.cz
E-mail: rande@5minut.cz
WWW: www.byble.cz
WWW: 5minut.cz
WWW: www.absolutus.cz

Kontaktní osoba

Andrea Kapsová

Mobil: +420 608 556 468
E-mail: rande@5minut.cz

Jakub Hladík - Jednatel

Mobil: +420 739 220 845
Další firmy v oboru

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.