• Detail firmy

Jakub Hejč

Základní popis

Grafické studio Heitsch Bureau. Zaměřujeme se na tvorbu firemních značek a návrhy v oblasti vizuální identity, tiskové produkce a webových prezentací.

Adresa

Palackého 1774/9
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02282593
  • Služby

Výrobky, činnosti

Branding a firemní indentita

Zaměřujeme se na tvorbu značek. Vytváříme více než pěkné logo. Naším cílem je pomáhat klientům jednoduše a zřetelně přenést jejich hodnoty do vizuální komunikace firmy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 327 989
E-mail: hello@heitsch.cz
WWW: www.heitsch.cz

Kontaktní osoba

Jakub Hejč - Majitel

Mobil: +420 608 327 989
E-mail: hello@heitsch.cz
Další firmy v oboru

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.