• Detail firmy

Jakub Fiala

Základní popis

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti pronájmu vysokozdvižných pracovních plošin. Naši pracovníci jsou non-stop připraveni Vám přistavit novou plošinu. Nabízíme širokou nabídku pracovních plošin na trhu.

Adresa

Bukovecká 512
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68387504

Výrobky, činnosti

Montážní plošiny, demoliční práce

Pronájem montážních plošin, demoliční práce, instalace reklam a mytí oken či výloh. Opravy fasád, elektroinstalace či práce ve výškách.

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

AvP Expert s.r.o.

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, terénní úpravy. Výkopy pro vodovodní, plynová a kanalizační potrubí, rýhy pro uložení elektrických kabelů. Zajišťujeme rekonstrukce bytů, domů a staveb. Zabýváme se svařováním TIG, černý nerez a CO.

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.