• Detail firmy

Jakub Ďurák

Základní popis

Nabízíme vše pro gastronomii a floristiku. Dodáváme produkty firem Floralife, Smithers-Oasis a výživy pro řezané květiny s vlastním potiskem.

Adresa

Plzeňská 19
335 01 Nepomuk

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75303558
DIČ:  CZ8903142094

Výrobky, činnosti

Nabízíme vše pro gastronomii a floristiku.

Dodáváme produkty firem Floralife, Smithers-Oasis a výživy pro řezané květiny s vlastním potiskem.

Kontaktní údaje

E-mail: info@gaflor.cz
WWW: www.gaflor.cz

Kontaktní osoba

Jakub Ďurák - Majitel

Mobil: 737 447 177
Další firmy v oboru

Josef Vanický

Poskytujeme stravování pro firmy i jednotlivce v naší jídelně. Rozvoz obědů do firem po Plzni a okolí. Cateringové služby, provozování kantýn. Výhodné ceny! Mezi doplňkové služby patří objednávka občerstvení, široký sortiment, kompletní zajištění akcí. Kontaktuje nás a my přizpůsobíme naše služby Vašim přáním.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.

Zeelandia spol. s r.o.

Naše společnost je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů přípravků pro pekaře, cukráře a gastronomii. Nabízíme široký sortiment směsí na pečení, ovocných náplní, vaječných polotovarů, margarínů a tuků, čokolád, polev, marcipánů, šlehaček, těstovin a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.