• Detail firmy

Jakub Doškář

Základní popis

Mc Bike cyklosport Liberec nabízí prodej a servis jízdních kol, lyží a doplňků pro cyklistiku a lyžování. Kamenná prodejna v centru Liberce.

Adresa

Nová 318/13
460 10 Františkov - Liberec X

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87663694
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej Jízdních kol Leader Fox

Prodej kvalitních českých jízdních kol Leader Fox. Se správným výběrem kola Vám rádi pomůžeme přímo na prodejně v centru Liberce nebo na telefonu či e-mailu. Kompletní nabídku kol můžete sledovat na našich stránkách či se informovat v obchodě.

Kontaktní údaje

E-mail: info@mcbike.cz
WWW: www.mcbike.cz

Kontaktní osoba

Jakub Doškář - Majitel

Mobil: +420 608 236 163
E-mail: jakub.doskar@seznam.cz
Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.