• Detail firmy

Jakub Dobeš

Základní popis

Zabývám se revizemi a kontrolami vyhrazených plynových a tlakových zařízení (TNS), odbornými prohlídkami nízkotlakých kotelen, školící činností...

Adresa

Wolkerova 742
259 01 Votice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02319209
  • Služby

Výrobky, činnosti

Revize

Provádím revize a kontroly vyhrazených plynových a tlakových zařízení, domovních a průmyslových plynovodů, odborné prohlídky kotelen (všechna paliva),školení obsluhy, kontroly kotlů a rozvodů tepelné en.,kontroly klimatizací,revize bioplynové stanice

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 388 233
E-mail: info@revize-dobes.cz
WWW: www.revize-dobes.cz

Kontaktní osoba

Jakub Dobeš

Mobil: +420 776 388 233
E-mail: info@revize-dobes.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ivana Vocílková

Nabízíme výuku a výcvik všech skupin pro získání řidičského oprávnění. V naší autoškole můžete získat řidičský průkaz na motocykly, osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, traktory nebo vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme také profesní školení a kondiční jízdy.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.