• Detail firmy

Jakub Černý

Základní popis

Zajišťujeme fyzickou ostrahu majetku/objektů se služebním psem i bez něj pro domy, firmy, parkoviště, stavby, kempy, chaty atd. Jsme specialisté na komplexní ostrahu staveb a odloučených pracovišť bez zázemí.

Adresa

U Libeně 1202
271 01 Nové Strašecí

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74686402
DIČ:  CZ7509170702
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ochrana osob

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 859 635
E-mail: cerny.security@seznam.cz
WWW: www.securitysbscerny.cz

Kontaktní osoba

Jakub Černý - Jednatel

E-mail: cerny.security@seznam.cz
Další firmy v oboru

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

RA + spol., s.r.o.

Zabýváme se ostrahou objektů, doprovodem a ochranou osob, převozem finančních hotovostí a jiných cenin. Nabízíme zprostředkování realizace elektronického zabezpečení.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.