• Detail firmy

Jakub Čech

Základní popis

Zajišťuji školení manažerů, obchodníků a dalšího personálu ve firmách. Působím jako externí personalista a v této oblasti poskytuji také související služby. Věnuji se marketingu jako celku, ale zejména copywritingu a PR službám.

Adresa

Na Návsi 35
252 19 Drahelčice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74319167
DIČ:  CZ8510240200
  • Služby

Výrobky, činnosti

Školení manažerů, obchodníků a dalšího personálu

Kontaktní osoba

Jakub Čech - Majitel

Mobil: +420 724 901 903
Další firmy v oboru

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

OBALSERVIS

Prodej obalového materiálu a úklidové chemie.