• Detail firmy

Jakub Antoš

Základní popis

Nabídka služeb: - Vnitrostátní a mezinárodní dodávková autodoprava - Expresní přepravy do 900kg - Nákladní doprava - Osobní přeprava - Denní svoz kusových zásilek na území ČR - Dodací lhůty 24 hodin CZ

Adresa

Jar. Svobody 707/36a
664 47 Střelice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01112295
DIČ:  CZ01112295

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní a mezinárodní dodávková autodoprava.

Kontaktní osoba

Jakub Antoš - Majitel

Mobil: +420 737 952 157
E-mail: antosautodoprava@seznam.cz
Další firmy v oboru

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.