• Detail firmy

Jake&James, s.r.o.

Základní popis

Prodej ready-made společností a virtuálních kanceláří. Založí firmu přesně podle Vašich požadavků. Nebudete muset navštívit jediný úřad, připravovat jediný dokument (s vyjímkou ověřené plné moci), vše zařídíme za vás!

Adresa

Roháčova 145/14
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24128481
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - pomoc s vyřizováním dokumentů

- nabídka odborné asistence při založení společnosti, daňovou optimalizaci, likvidaci společnosti, správu společnosti, účetnictví, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 309 231
E-mail: info@jake-james.cz
WWW: www.jake-james.cz
Skype: jakejamesprague

Kontaktní osoba

Jakub Vondráček - Jednatel

Telefon: +420 273 132 452
Mobil: +420 728 309 231
E-mail: jakub.vondracek@jake-james.cz
Další firmy v oboru

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.