• Detail firmy

Jake&James, s.r.o.

Základní popis

Prodej ready-made společností a virtuálních kanceláří. Založí firmu přesně podle Vašich požadavků. Nebudete muset navštívit jediný úřad, připravovat jediný dokument (s vyjímkou ověřené plné moci), vše zařídíme za vás!

Adresa

Roháčova 145/14
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24128481
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - pomoc s vyřizováním dokumentů

- nabídka odborné asistence při založení společnosti, daňovou optimalizaci, likvidaci společnosti, správu společnosti, účetnictví, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 309 231
E-mail: info@jake-james.cz
WWW: www.jake-james.cz
Skype: jakejamesprague

Kontaktní osoba

Jakub Vondráček - Jednatel

Telefon: +420 273 132 452
Mobil: +420 728 309 231
E-mail: jakub.vondracek@jake-james.cz
Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.