• Detail firmy

JACKO, projekty & vozovky s.r.o.

Základní popis

Poskytovatel služeb souvisejících s dopravními stavbami (silnice, místní a účelové komunikace, zpevněné plochy). Poskytujeme profesionální služby při jádrovém vrtání do asfaltových a betonových konstrukcí.

Adresa

Ženíškova 2313/1
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27800440
DIČ:  CZ27800440
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vozovky

- diagnostika s návrhy oprav, podle četnosti konstrukčních poruch, očekávaného dopravního zatížení a s ohledem na předpokládaný způsob opravy.

Kontaktní osoba

Ing. Libor Jacko - Jednatel

Telefon: +420 596 112 536
Mobil: +420 602 580 250
Další firmy v oboru

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.