• Detail firmy

JABLOTRON ALARMS a.s.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme elektronické zabezpečení objektů, požární detektory, GSM komunikace. Nabízíme dálkové ovládání světel, dveří a garáží.

Adresa

Pod Skalkou 4567/33
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28668715

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a prodáváme elektronické zabezpečení

objektů, požární detektory, GSM komunikace. Nabízíme dálkové ovládání světel, dveří a garáží.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 559 911
E-mail: prodej@jablotron.cz
WWW: www.jablotron.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dalibor Dědek - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

ZAPE SERVIS, s.r.o.

Nabízíme kompletní prodej techniky pro práce ve výškách. Zajišťujeme i servis techniky pro práci ve výškách. Poskytujeme školení uživatelů a roční periodické prohlídky.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.