• Detail firmy

JA - KU stav, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stavební i sklenářské práce včetně úklidových služeb a dodávek materiálu. Provádíme rozvody vody či odpadů. Stavíme objekty na klíč.

Adresa

Hvězdná 898/10
716 00 Ostrava - Radvanice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29383285
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 617 686
E-mail: kancelar@jakustav.cz
WWW: www.jakustav.cz

Kontaktní osoba

JAN KUKULA - Jednatel

Mobil: +420 602 719 829
Další firmy v oboru

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.