• Detail firmy

J.S.K. PARTNER s.r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž vjezdových bran, průmyslových a garážových vrat, automatických závor, zámečnické, truhlářské a další stavební práce.

Adresa

Na Kariánce 315
394 70 Kamenice nad Lipou

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26044099

Výrobky, činnosti

Dodávka a montáž vjezdových bran

Dodávka a montáž vjezdových bran, průmyslových a garážových vrat, automatických závor, zámečnické, truhlářské a další stavební práce.

Kontaktní údaje

Telefon: 565 434 681
Mobil: +420 565 432 966

Kontaktní osoba

Jiří Kohout - Jednatel

Mobil: +420 603 527 615
Další firmy v oboru

Jaroslav Borůvka - Kovoobrábění

Zajišťujeme zámečnickou výrobu, soustružnické a frézařské práce. Specializujeme se na výrobu na zakázku - např. schody, zábradlí, stavební konstrukce. Zaměřujeme se na výrobu dílů ke krbovým kamnům od různých výrobců. Sídlíme v okrese Třebíč.

BRABENEC spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou krbových, kachlových a kovaných kamen. Naší specializací jsou kamna na míru dle Vašich přání a požadavků. Zajišťujeme instalaci, pravidelný servis a kompletní údržbu před topnou sezonou. Samozřejmostí je odborné poradenství a zaškolení do obsluhy kamen. Provozujeme podnikovou prodejnu v Želetavě a specializovanou prodejnu v Brně - Popůvkách.

M - KOVO s.r.o.

Nabízíme strojírenskou, zámečnickou a nástrojářskou výrobu včetně frézování, vrtání a soustružení. Zabýváme se výrobou sériovou, ale i kusovou.