• Detail firmy

J plus L OKNA, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme plastová okna a dveře 5-ti a 6-ti komorový profil REHAU se skly až U=0,8, dřevěná eurookna, hliníková okna a vstupní dveře. Montáž a zednické začištění.

Adresa

Hrnčířská 2985
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27332047

Výrobky, činnosti

okna

Nabízíme plastová okna a dveře 5-ti a 6-ti komorový profil REHAU se skly až U=0,8, dřevěná eurookna, hliníková okna a vstupní dveře. Montáž a zednické

Kontaktní osoba

Lucie Sismilichová - Jednatel

Mobil: 605 838 353
Mobil: 739 312 651
Mobil: 739 465 823
E-mail: http://www.jpluslokna.cz
WWW: www.jpluslokna.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.