• Detail firmy

J&P ocel-mont, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme ocelové konstrukce. Montujeme halová opláštění. Dále nabízíme okrasné kované ploty. Vyrábíme a montujeme dveře, vrata, mříže a schodiště.

Adresa

Životice u Nového Jičína 48
742 72 Životice u Nového Jičína

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27790843

Výrobky, činnosti

Vyrábíme ocelové konstrukce

Vyrábíme ocelové konstrukce. Montujeme halová opláštění. Dále nabízíme okrasné kované ploty. Vyrábíme a montujeme dveře, vrata, mříže a schodiště.

Kontaktní osoba

Petr Dořičák - Jednatel

Telefon: 556 706 568
Mobil: +420 777 715 115
E-mail: jpocelmont@jpocelmont.cz
WWW: www.jpocelmont.cz
Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.