• Detail firmy

J&P BALKONY, s.r.o

Základní popis

Nabízíme zakázkovou výrobu hliníkových plotů, balkonových zábradlí, bran, posuvných bran, carportů a různých přestřešení a konstrukcí, svařování hliníku. Vše s kvalitní povrchovou úpravou práškovými barvami.

Adresa

Hraniční 424/136
691 41 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27717836

Výrobky, činnosti

Nabízíme zakázkovou výrobu hliníkových plotů

balkonových zábradlí, bran, posuvných bran, carportů a různých přestřešení a konstrukcí, svařování hliní

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 537 914
E-mail: info@jpbalkony.cz
WWW: www.jpbalkony.cz

Kontaktní osoba

Jan Pavelka - Jednatel

Mobil: +420 603 538 425
Další firmy v oboru

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.