• Detail firmy

J.M. service - trading s.r.o.

Základní popis

Provozování vodovodů a kanalizací, výměna a montáž vodoměrů, vodoinstalatérství, slaboproudé systémy, měření a regulace, topenářství,elektroinstalace.

Adresa

Tatiná 77
330 11 Tatiná

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25203835
DIČ:  CZ25203835

Výrobky, činnosti

Provozování vodovodů a kanalizací

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 452 870
E-mail: jmservice@volny.cz
WWW: www.jmservice.cz

Kontaktní osoba

Jiří Mencl - Jednatel

Další firmy v oboru

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.

František Opat AKVAMONT - instalatérské a topenářské práce

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme výměny a opravy kotlů a rekonstrukce topných systémů. Prodáváme instalační materiál, sprchové kouty, vany, sanitární keramiku, koupelnový nábytek a baterie. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž rekonstrukce koupelen a bytových jader.