• Detail firmy

Jiří Zeman

Základní popis

Ubytování v příjemném a útulném interiéru s okrasnou zahradou. Místo stvořené pro příjemné prožití dovolené s přáteli, dětmi a blízkými osobami.

Adresa

Březinova 4043/115
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67039502

Výrobky, činnosti

Pronájem rekreační chalupy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@chalupaberanovec.cz
WWW: www.chalupaberanovec.cz

Kontaktní osoba

Jiří Zeman - Majitel

Mobil: +420 723 018 777
E-mail: info@chalupaberanovec.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.