• Detail firmy

J+J Truhlářství

Základní popis

Nabízíme vestavěné skříně na míru. Vyrábíme a montujeme vestavěné skříně a kuchyně na míru. Zakázková výroba skříní, kuchyní, šaten, knihoven, altány a dřevostavby. Minimální dodací doby. Návrh, doprava, realizace a montáž na míru.

Adresa

Jansova 634
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40003574

Výrobky, činnosti

Nabízíme vestavěné skříně na míru

Kontaktní údaje

Mobil: 724 286 216
Mobil: 724 243 827
WWW: www.truhlarstvi-drevovyroba.cz

Kontaktní osoba

Jiří Havlín - Majitel

Další firmy v oboru

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť

Vyrábíme kvalitní nábytek - kuchyňské linky, bytový nábytek, kancelářský a zahradní nábytek, vybavení prodejen a salónů. Zabýváme se rovněž výrobou schodišť, zahradních domků, pergol, plotů apod. Fotogalerii realizací naleznete na našich internetových stránkách.

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.