• Detail firmy

J.B.D. s.r.o.

Základní popis

E-shop a pneuservis s nabídkou prodeje auto-moto příslušenství, gumových a textilních koberců, plastových van, povinné výbavy, autolékárniček.

Adresa

Trojická 1910/7
128 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25636472
DIČ:  CZ25636472
Rok založení:  1998
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

E-shop a pneuservis s nabídkou prodeje auto-moto příslušenství, autokoberců, povinné výbavy, autolékárniček a další autovýbavy.

Kontaktní osoba

Blanka Dubská - Jednatel

Další firmy v oboru

Miloslav Jirsa

Provozujeme autoservis, pneuservis i autopůjčovnu. Zajišťujeme opravy vozidel do 3,5 tuny - provádíme výměny olejů, kapalin, výfuků, katalyzátorů, spojek, rozvodů motorů a podvozkových částí, mechanické opravy, laserovou geometrii, diagnostiku apod. Nabízíme ruční mytí vozidel a čištění interiérů. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž celopolepy vozidel foliemi včetně oprav celopolepů.

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.