• Detail firmy

J & B, spol. s r.o.

Základní popis

Specializujeme se na realizaci, opravy a poradenství v oblasti průmyslových podlahových systémů. Realizujeme průmyslové podlahy, epoxidové stěrky, betonové průmyslové podlahy, strojově hlazené podlahy, válcované betonové podlahy. Provádíme drátkobetonovou výztuž. Poskytujeme poradenství v oboru průmyslových podlah.

Adresa

Strojírenská 2345
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00219860
DIČ:  CZ00219860
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Průmyslové podlahy

Zabýváme se realizací průmyslových podlah. Nabízíme širokou paletu vlastních, vysoce kvalitních materiálů pro povrchové úpravy průmyslových podlah.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 312 213
Mobil: +420 606 085 692
Mobil: +420 736 611 712
E-mail: jab@jab.cz
E-mail: josef.paces@jab.cz
E-mail: vladimir.vybiral@jab.cz
WWW: www.jab.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Pačes - Ředitel

E-mail: josef.paces@jab.cz

Ing. Markéta Schmidtová

E-mail: marketa.schmidtova@jab.cz

Ing. Vladimír Vybíral - Obchodní ředitel

E-mail: vladimir.vybiral@jab.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.