• Detail firmy

j.a. produkce s.r.o.

Základní popis

Jsme mladá a dynamická produkční společnost. Zajistíme pro Vás grafiku, podnikové a eventové akce, natáčení videí nebo reklam. Vše bez agenturních provizí, neplaťte za zprostředkování, ale za skutečně odvedenou práci.

Adresa

Ke Hřišti 131
254 01 Radlík

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24261165
DIČ:  CZ24261165

Výrobky, činnosti

Grafika

Kontaktní údaje

E-mail: jonesova.produkce@gmail.com
WWW: www.japrodukce.cz

Kontaktní osoba

Aneta Jonešová - Jednatel

Mobil: +420 606 434 590
E-mail: jonesova.produkce@gmail.com
Další firmy v oboru

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.