• Detail firmy

IZOTRADE s.r.o.

Základní popis

Provádíme tepelné izolace u všech typů objektů. Izolace zajišťujeme pomocí foukané tepelné izolace, která je bezodpadová a je vhodná pro nové i stávající objekty.

Adresa

Křenova 438/7
162 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28368509
DIČ:  CZ28368509
  • Služby

Výrobky, činnosti

Foukaná tepelná izolace

Provádíme foukanou tepelnou izolaci. Foukaná tepelná izolace je vhodná pro novostavby i rekonstrukce, realizace trvá okolo 5 hodin.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 976 732
E-mail: info@izolace-izotrade.cz
WWW: www.izolace-izotrade.cz

Kontaktní osoba

Jiří Skala - Majitel

Další firmy v oboru

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.