• Detail firmy

IZOPERFEKTA Trade, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme klempířské práce. Provádíme plechové střechy všech profilů, montáže hal i okapových systémů, oplechování věží a atik včetně falcování střech.

Adresa

K Remízku 235
252 41 Zlatníky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28624459

Výrobky, činnosti

Tesařství, pokrývačství a klempířství

Kontaktní údaje

E-mail: info@izoperfekta.cz
WWW: www.izoperfekta.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kolář - Jednatel

Telefon: 603 422 485
Další firmy v oboru

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.